SAMORZĄD UCZNIOWSKI

• Zbiórka makulatury

przez cały miesiąc listopad i grudzień

organizuje zbiórkę makulatury.

Zbieramy: gazety, książki, stare zeszyty, tekturę, worki papierowe i inne rodzaje papierowych opakowań.

Makulaturę najlepiej związać sznurkiem

lub zapakować do tekturowego pudełka.

• Zbiórka zużytych baterii i elektrosprzętu

W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę zużytych baterii i elektrosprzetu we współpracy z firmą Remondis.

Szczegółowy regulamin akcji można znaleźć na stronie internetowej: http://www.zbierajzklasa.pl/

Nagrody dla najbardziej zaangażowanych szkół to:

I miejsce – 4 dniowa wycieczka dla zespołu lub klasy do kompleksu wypoczynkowego Vacansoleil na Słowenii połączona z warsztatami muzycznymi podczas kempingu.

II miejsce – 2 dniowa wycieczka dla zespołu lub klasy do parku rozrywki „Jura Park” w Bałtowie.

III miejsce – 2 dniowa wycieczka zespołu lub klasy do parku rozrywki „Farma Iluzji” w Trojanowie.

Dla pozostałych uczestników konkursu, za punkty zdobyte w konkursie nagrodami są e-Karty . Kryterium nagradzania uczestników w konkursie jest suma zdobytych punktów naliczanych wg przelicznika: 1kg oddanych baterii to 1 punkt, 1kg oddanego elektrosprzętu to 0,5 punktu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.zbierajzklasa.pl do 31 marca 2017 r.

Finału konkursu będzie miał miejsce w Warszawie w kwietniu 2017 r.

• Zbiórka korków

Zakręcona akcja

Samorząd Uczniowski organizuje całoroczną zbiórkę plastikowych korków.

Dbasz o Ziemię, więc zbierasz zakrętki.
    Przekazujesz je Lubelskiemu Hospicjum dla Dzieci Im. Małego Księcia
    więc sprawiasz radość nieuleczalnie chorym dzieciom!

Ilość przyniesionych korków należy zgłosić wychowawcy klasy.

Na koniec roku szkolnego 3 osoby, które przyniosą najwięcej korków otrzymają

od Samorządu Uczniowskiego nagrody – niespodzianki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: http://zakreconaakcja.pl/