Ciekawe propozycje manicure Warszawa

2020-09-08

Jeśli kobiecie zależy na pięknych paznokciach, to musi się zdecydować na konkretny rodzaj manicure. Przybliżmy jakie konkretnie mamy możliwości.


Na zimno, francuski oraz winylowy

Bardzo dużą popularnością wśród kobiet cieszy się manicure warszawa na zimno. Zabieg ten jest stosowany najczęściej latem. Polega najczęściej na zastosowaniu relaksującej kąpieli z dodatkiem soli morskiej czy też ziół, zastosowaniu hydromasażu oraz wykonaniem specjalnego masażu. Zabieg ten odbywa się przy użyciu letniej oraz zimnej wody.

Francuski manicure Warszawa to z kolei ściśle dekoracyjny zabieg. Inaczej jest to po prostu zdobienie paznokci. Odmiana klasyczna francuskiego manicure zakłada pomalowanie na biało końców paznokci, zaś reszta jest pomalowana bezbarwnym lakierem czy też odcieniem cielistym.

Ostatni rodzaj manicure Warszawa to manicure winylowy. Manicure ten jest bardzo popularną formą jeśli chodzi o stylizację paznokci, szczególnie w domowym zaciszu. Ten zabieg polega na niczym innym jak na pokryciu płytki winylowym lakierem, który jest dostępny w każdej drogerii.