2019-09-29

Bellamy Marylou to szlachetne meble z klasą. Prześcieradło doskonale trzyma się na materacu, jest odpowiednio napięte - tak by maluszek spał spokojnie. Szykowne łóżko bellamy dla wymagających rodziców. Firma Bellamy nie przyjmuje jednak zwrotu mebli uprzednio zmontowanych! Przy odpowiednim doborze dodatków we wnętrzu łóżeczko bellamy good night świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Meble bellamy meble imponują doskonałą jakością wykonania i rewelacyjną stylistyką. Łóżeczko bellamy wykonane zostało z litego drewna, płyty MDF oraz płyty laminowanej. W ofercie producenta Bellamy znajdziemy również przepiękne kolekcje pościeli do łóżeczek, w tym kolekcję lnianą. Bawełna, z której uszyte jest prześcieradło jest delikatna dla skóry niemowlaka i dziecka. Bazowa kolorystyka: szarość i biel pasków sprawia, że prześcieradło pasuje niemal do każdego łóżeczka, zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Firma Bellamy zastosowała w swoich meblach szereg rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Prześcieradło na gumce z wysokogatunkowej bawełny. Aby przekonać Państwa do kolekcji tej firmy polecamy forum : Bellamy opinie. Prześcieradło doskonale trzyma się na materacu, jest odpowiednio napięte - tak by maluszek spał spokojnie. Firma Bellamy znana jest na rynku meblarskim już od ponad. Zachęcamy do zapoznania się z kolekcjami Bellamy w naszym sklepie Mifili i życzymy udanych zakupów! Szafa posiada wiele udogodnień,. Wszystkie kolekcje mebli dziecięcych Bellamy charakteryzują się wygodą i bezpieczeństwem. Różnorodne zestawy mebli Bellamy pozwalają nam łączyć łóżeczko z wybranymi kolekcjami producenta. Bawełna, z której uszyto prześcieradło jest delikatna dla skóry niemowlaka i dziecka. WYSOKA i solidna szafa dwudrzwiowa firmy Bellamy. Natomiast łóżeczko bellamy good night w kolorze szarym połączymy bez problemu z kolekcją Ines firmy Bellamy która jest w tych samych odcieniach szarości co łóżeczko 70x140 good night grey. Łóżeczko dla dziecka bellamy w komplecie posiada jedną barierką zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem. Prześcieradło na gumce z wysokogatunkowej bawełny w kolorze białym z motywem szarych gwiazdek. Szafa wykonana jest z wysokiej jakości płyty MDF oraz płyty meblowej w całości lakierowana na śmietankowy kolor - odcień PURE. Bellamy Hoppa to z kolei meble o niezwykłej funkcjonalności – jest to jedna z tych kolekcji, które dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, rośnie wraz z dzieckiem.